Co všechno dětem dá soukromá školka

Mnozí rodiče stojí před nelehkým rozhodnutím, zda dát dítě do státní či soukromé školky. Výhoda té státní je jasná – mnohonásobně nižší náklady. Ale není lepší si trochu připlatit? Investovat do dítěte se vyplatí, a pokud zvolíte správnou soukromou instituci, peněz rozhodně nebudete muset litovat.

Flexibilnější časové podmínky

Někdy ani nezbývá nic jiného než se poohlédnout po soukromé školce, jelikož ty státní mívají velmi omezenou dobu provozu. Učitelky ze soukromé školky se o děti kolikrát starají i v sobotu a v pracovních dnech až dlouho do večera. Avšak pozor. Někde bývá problematické vyzvedávat děti uprostřed odpoledne, narušili byste tím denní program.

Pedagogové na méně dětí

V soukromých školkách se pedagogové dětem zpravidla daleko více věnují, jelikož jich mají na starost méně. Mají čas uplatňovat osobní přístup, a pro děti se tak stávají spíš hodnou tetou nebo strýcem. Například soukromá školka Brno Kids Garden má jako jediná v ČR dva učitele – muže! A to je obzvlášť důležité, jelikož to, jak moc se dítěti věnujete v dětství, jej ovlivní po celý zbytek života.

Bohatší program

V soukromé školce toho dítě zažije daleko více. Naučí se plavat, hrát tenis, lyžovat atd. Všechno samozřejmě formou hry, aby to bylo zábavné. Děti se během hraní ani nevšimnou, že se vlastně učí spoustu užitečných věcí, které se jim v životě budou hodit.

Výuka angličtiny

Mnohé soukromé školky lákají také na výuku angličtiny. Tuto možnost určitě zvažte, protože čím dříve se dítě začne učit, tím menší problémy bude v budoucnu s jazykem mít. Někde se s dětmi mluví dokonce výhradně anglicky, hlídají je rodilí mluvčí.

Soukromé školky se v posledních letech rozrůstají i v menších městech a je o ně zájem. Právě v předškolních a raných školních letech můžete děti naučit správnému režimu a vštěpit jim, co by pro ně v životě bylo důležité. Tak si neváhejte připlatit. Vzdělání je jednou z nejlepších investic.

 

 

Videa včech uživatelů

Všechna videa

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

marianne

logo-hn-byznys

slunicko

materidouska

 

cesroz

evropa2

nova2

Nejaktivnější uživatelé