Dětské skupiny Školky K2

Dětské skupiny Školky K2 (www.klubk2.cz) nabízí dětem vlastní výchovně-vzdělávací program Rosteme s přírodou – hledáme své místo ve světě. Děti i jejich rodiče mají rádi naši krásnou zahradu, která je velkou předností naší školky. Respektujeme individualitu dítěte, v přátelské a bezpečné atmosféře inspirujeme děti k poznávání a učení a tvořivému přístupu.

logo K2 RGBKromě DS Školky K2 můžete využít našich služeb v Rodinném centru K2 v Ostružinové ulici. Toto přátelské místo pro rozvoj dětí a rodičů nabízí kurzy a dílny pro rodiče s dětmi, adaptační dětský klub „Zkusíme to bez maminek“ – první pobyt v dětském kolektivu pro děti od 2 let bez rodičů, otevřenou hernu, semináře pro rodiče a komunitní akce pro celou rodinu.

Na vaše problémy nemusíte být sami. Klub K2 nabízí také pomoc v rámci odborného poradenství – právní, psychologické, logopedické a psychomotorické poradenství, poradnu pro lidi v náročné životní situaci, finanční a dluhovou poradnu.

Zajišťujeme také hlídání dětí ve firmách a při veřejných akcích.

Pro předškolní zařízení i jednotlivce, kteří se rozhodnout vydat na dráhu profesionální chůvy, nabízíme kvalifikační zkoušky „Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky“ dle Národní soustavy kvalifikací a přípravný seminář na tuto zkoušku.

Klub K2 také poskytuje dobrovolný audit kvality v předškolních zařízeních. letniskolka3

Klub K2, o.p.s. – centrum pro podporu rodiny nabízí komplexní provázaný systém profesionální péče o dítě, podporujeme zdravé fungování rodiny. Přijďte k nám, pomůžeme vám zdolávat rodičovství s lehkostí a radostí.

Nabízíme ojedinělý systém provázení rodin od narození dítěte do jeho školních let. Náš program péče o děti je vybudován na základě mnohaletých zkušeností, rodičům pomáháme uspokojivě sladit rodinný a pracovní život.

www.klubk2.cz

Videa včech uživatelů

Všechna videa

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

marianne

logo-hn-byznys

slunicko

materidouska

 

cesroz

evropa2

nova2

Nejaktivnější uživatelé