Plastovým pískovištěm uděláte dětem radost

Pískoviště by na zahradě nemělo chybět, vyhrají si na něm totiž malé i trochu starší děti. Zabaví je za pěkného počasí na dlouhé hodiny a vám usnadní neustálé vymýšlení venkovních aktivit. Ještě jej pro své ratolesti nemáte, ale uvažujete o jeho pořízení? Pokud nechcete budovat trvalé pískoviště, doporučujeme přenosné plastové pískoviště s krytem, který zabrání znečištění písku a ochrání jej před deštěm. Je ideální pro toho, kdo se v kutilství příliš nevyžívá a chce mít možnost polohu pískoviště pružně měnit. Navíc, až děti odrostou, jednoduše jej můžete využít třeba jako velký květináč.

Sháníme přenosné pískoviště s krytem

 

Jaké plastové pískoviště koupit, aby nebledlo, vydrželo rozmary počasí, mělo atraktivní design a bylo vyrobeno v souladu s bezpečnostními normami? Zkuste firmu StepTwo, která u nás prodává výrobky amerického výrobce Step2. A nejsou to jen pískoviště, ale i zahradní nábytek, prolézačky, klouzačky, zahradní domečky nebo propracované dětské kuchyňky. Vše vhodné do interiéru i exteriéru.

Proč výrobky od Step2

Pískoviště od Step2 jsou neuvěřitelně rozmanitá, co se týče tvarů, velikostí i barev. Kryt eliminuje možné znečištění písku, je dobré jej přiklopit, jakmile si děti nehrají. Nechybí ani sedátka v rozích a malý slunečník. Plastová pískoviště se vejdou třeba i na terasu nebo větší balkon, to určitě každý rodič ve snaze děti nějak zajímavě zabavit ocení. Pro více dětí je lepší koupit rovnou větší pískoviště. V létě jej dokonce můžete využít jako malý bazének! Co se týká tvarů, k nejpopulárnějším patří pískoviště v podobě kraba a pouštních dun. Děti milují i hrátky s vodou, proto budou nadšeny z pískoviště Oáza určeného půl napůl jak pro hraní s vodou, tak i s pískem. Pískoviště Summertime má zase vestavěný piknikový stolek.

Videa včech uživatelů

Všechna videa

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

marianne

logo-hn-byznys

slunicko

materidouska

 

cesroz

evropa2

nova2

Nejaktivnější uživatelé