Školky neslouží jenom na hlídání

Každá mateřská dovolená jednou skončí a nastane pracovní kolotoč, který se mnohdy spojuje i přesčasy, školeními, kurzy pro navýšení kvalifikace. Ano, jde o boj si udržet zaměstnání, ale co děti? Stále jsou malé, i když někdy vypadají jako největší rozumbradové světa.

Moderní školky

Mnoho dospělých se v současné době potýká s nedostatkem volného času. Bohužel, ani děti si jich moc neužijí. Potřebují se však bavit, poznávat, sportovat a učit se novým věcem. Proto v dnešní době najdete typy zařízení, kam patří i Maxíkova jazyková školka a jesle, kde se dětem věnují i jinak než hlídáním. Kluci a holčičky sem mohou chodit již od svých dvanácti měsíců a přijímají se děti až do sedmi let věku. Jednotlivé třídy se dělí do menších skupin podle věku a také s ohledem na znalosti. Naučí se hravou formou cizí jazyk, osvojí si soužití v kolektivu, objeví nové věci a uplatní svůj talent. Maxik 44

Žádná nuda nepohltí vaše děti

Tam, kde je pohyb a zábava, panuje vždy dobrá nálada. Hlídání patří sice k užitečným činnostem, ale kdy se tento čas mimo domov vyplní zajímavými akcemi, hned budou všichni brát život pozitivněji. Jazyková a sportovní školka v Praze sídlí nedaleko petřínských sadů a usedlosti Ladronka. Jde o pěkný školkový areál, kde nechybí letní terasa, zahrádka vyplněná multifunkčními herními prvky a vlastní tělocvična. Ve stínu vzrostlých stromů lze dovádět na trampolíně, chodit na blízké obecní hřiště, do solné jeskyně nebo do plaveckého bazénu. Určitě potěší pravidelné vyjížďky na koních. Nadšenci do sportovních aktivit uvítají možnost využívat gymnastickou halu, tenisové kurty, atletický stadion a fotbalové hřiště. Se správným přístupem budou nejmenší členové vaší rodiny plně připraveni na budoucí život. Čeká je plnohodnotné stravování, které dobře ovlivní jejich stravovací návyky. Vylepší si fyzickou kondici a stanou se šikovnými, usměvavými a šťastnými.

 

 

Videa včech uživatelů

Všechna videa

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

marianne

logo-hn-byznys

slunicko

materidouska

 

cesroz

evropa2

nova2

Nejaktivnější uživatelé