Kam tento víkend s dětmi?

O víkendu by mělo podle předpovědi počasí pršet, což není zrovna dvakrát dobrá zpráva pro rodiny s dětmi, protože udržet rozdováděné ratolesti celé dva dny pouze mezi čtyřmi stěnami je nadlidský výkon. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak o víkendu s dětmi vyrazit, abyste se nenudili doma.

Kam o víkendu na výlet s dětmi předškolního věku?

Česká republika ukrývá spoustu pozoruhodných míst a atraktivních lákadel pro děti předškolního věku. Děti ve věku pěti anebo šesti let už mají vymezené zájmy, přičemž některé ratolesti prahnou po dobrodružství, některé zase po sportu. V následujících řádcích vám dáme několik tipů, kam vyrazit s dětmi, ještě než budou školou povinné.

Začátky lyžování bývají snazší pod vedením zkušených instruktorů

Začátky lyžování bývají těžké pro každého, ať už začíná se zimním sportem v útlém dětství, pubertě, nebo až v dospělosti. Pro většinu začátečníků platí, že pro prevenci úrazů i nenávratné nenávisti ke sportu by je měl v prvních krůčcích vést někdo zkušenější. Doprovázení při prvním pluhu, obloučcích i jízdě na vleku by mělo být samozřejmostí u všech malých dětí. Ty se stejně bez doprovodu dospělého nemohou na zasněžených svazích samy pohybovat.

Vyrazte na výlet s dětmi do zábavního parku Fábula

Chcete naplánovat zajímavý výlet pro zabavení dětí a nevíte, kam vyrazit? Přinášíme vám tip na místo, kde si děti užijí spoustu zábavy, budou moci tvořit a získají nové zážitky. Jedná se o výbornou příležitost pro školky a školy, ale i pro rodiny s dětmi, které si chtějí naplánovat akce na následující měsíce.

Vánoce s láskou

   Věděli jste, že jsou na internetu poradny pro rodiče, jak připravit děti na chudé Vánoce? Na nich se čtenářky například ptají, jak podělit čtyři děti jedním tabletem. Jak jste na tom vy, podléháte také vánoční mediální masáži? Je to jednodušší, cílit reklamu na „nevinné“ děti?

hračky na vánoce

Pravděpodobně si říkáte, že teprve skončily dvouměsíční letní prázdniny a už na dveře klepou vánoční svátky. Za chvíli budete s celou rodinou sedět u jídelního stolu a vychutnávat si kapra s bramborovým salátem. Avšak ratolesti se nemohou dočkat spíše rozbalování dárků, které přijde až po štědrovečerní večeři a koledách. Začali jste přemýšlet nad tím, co zabalíte své dceři či synovi pod vánoční stromeček?

Babyboxy zachránily už přes 150 dětí a jejejich seznam

Zkusili byste si tipnout, jak dlouho už v ČR babyboxy zachraňují dětské životy? První se objevil již před více než deseti lety v roce 2005. Poslední vznikl před dvěma lety. Sítí babyboxů je pokrytá celá republika, každá maminka má tedy možnost dát svému novorozenci šanci na lepší život.

Proč nechat své děti očkovat?

Řada rodičů se rozmýšlí nad tím, jestli je dobré nechat své děti očkovat. V dnešní moderní snaze o návrat k přírodním principům, kdy se všechno chemické a podávané nestandardní cestou zatracuje a často zbytečně haní, může být těžké odhalit, co je skutečně důležité. Mnoho lidí však ve své zaslepenosti zapomíná na hlavní důvody, proč očkování vůbec vzniklo a s čím vším dokáže pomoci. Pozitivní dopady jasně hovoří o tom, že se nejedná o nic nebezpečného. Případné potíže se naopak skrývají při vyhnutí se doporučeným vakcínám, které jsou léty prověřené. Jestli stále váháte, podívejte se na důvody, proč své děti očkovat.

Videa včech uživatelů

Všechna videa

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

marianne

logo-hn-byznys

slunicko

materidouska

 

cesroz

evropa2

nova2