Proč malí kluci milují zbraně?

Milují vaši malí kluci hru na kovboje, indiány a apače? Oblíbili si hraní s luky, meči a pistolemi? Pro všichni chlapci milují bojové nástroje? Proč tomu tak je a je to normální?

Učte své děti snídat!

Nejlépe se přece jen děti učí napodobováním. Napodobují chování a návyky, které vidí u svých kamarádů, rodičů a babiček a ostatních lidí. Proto pokud je chcete něco naučit, jděte jim příkladem. Naučte své děti snídat, ať vědí, jak je pro ně ranní jídlo důležité.

Školku zvládáme bez pláče

Vaše dítko se chystá do školky a vy máte strach z pláče, který může nastat při každém odchodu z domova. Jak na takovou situaci? Dítě se trápí, že nechce chodit do školky a vy jste z toho stejně utrápená. Poradíme vám, jak zvládat školku i bez pláče.

S dětmi pod stanem - na co se připravit?

Chystáte se se svými dětmi pod stan? Nemáte s podobným výletem mnoho zkušeností nebo jen potřebujete poradit? Dnes se zaměříme na to, co vás pod stanem může potkat a co byste určitě neměli zapomenout.

Kroužky angličtiny ve školce

Země se globalizuje ve všech směrech, a to i v jazyce. V každém druhém zaměstnání žádají alespoň základní komunikační schopnosti z angličtiny. Ta se stává velmocí v jazycích a učit by se jí mělo každé dítě, čím dříve, tím lépe.

Jak dítě zabavit ve vaně?

S žádným malým rošťákem či treperendou to doma není jednoduché. A co teprve, když přijde čas na koupání. Některé děti dovádění ve vodě milují, někteří se ve vaně po čase už nudí a někteří mají dokonce z tekoucí vody strach. Jak na takové neduhy, vám poradí náš článek.

Tipy a rady, jak si s dětmi užít vánoční prázdniny

V plném proudu jsou právě Vánoce, svátky klidu, pohody a dobrého jídla. To vše jsou vánoční svátky pro nás. Ale jak je vnímají naše děti? Děti si chtějí užívat zábavy, pohádek a nápadů, které pro ně připravíme. Už máte některé v záloze?

Co všechno se dítě ve školce naučí

Dítě dosáhne věku tří let a čeká ho cesta do školky, kde by se mělo učit novým dovednostem a socializovat se s ostatními dětmi. Čekají ho nová přátelství, hračky, zkušenosti, ale také zlobení, sprostá slova a další lumpárny, které se učí od ostatních dětí. Měli byste se na tuto pravděpodobnost dobře připravit.

Kam s dětmi na hory

Zima se blíží a první sníh se na horách již začíná usazovat a vy přemýšlíte, kam s dětmi vyrazíte na hory. Volba není vždy jednoduchá, jelikož střediska nemusí mít vhodné zázemí pro lyžování s dětmi. Menší sjezdovku, lyžařskou školu pro děti nebo atrakce či alespoň kopec na sáňkování by neměl chybět, aby se i děti bavily. Dnes se podíváme na to, kde je lyžování s dětmi nejpohodlnější.

Jak vzdělávat své děti o zdravé výživě

Povzbuzování děti, aby jedly více zeleniny a dalších zdravých potravin, které nemusí nutně mít chuť, která se jim zamlouvá, je starý problém, kterému čelí rodiče, pečovatelé a dokonce i školy. Existuje mnoho přístupů ke zvýšení dětské spotřeby těchto druhů potravin, ale nedávná studie naznačuje, že klíčem k tomu, aby děti jedly zdravě, je bez ohledu na jejich stáří vzdělání.

Jak vybrat bačkůrky do školky

Vybrat správné boty pro vaše děti není jednoduché. Měly by splňovat určitá kritéria pro zdravý vývoj dětské klenby a podporovat správnou stabilitu, navíc by se vám měly líbit a vašemu potomkovi přesně sedět. Dnes se podíváme na to, jak vybrat správné bačkůrky.

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

Napsali o nás

marianne

logo-hn-byznys

 

 

Videa včech uživatelů

Všechna videa