Česko-anglická školka Central Preschool

Současně s výstavbou nových bytových domů v areálu Central Parku na Žižkově v Praze 3 a nedaleko jednoho z největších pražských parků Parukářky vznikla také mateřská školka Central Preschool. Nové prostory nabízí moderní vybavení v pěkném a klidném prostředí. Vzhledem k zvyšujícímu se zájmu o výuku jazyků již od nejmenších dětí a množství cizinců žijících v Praze, jsme se rozhodli vyjít vstříc všem rodičům, kteří chtějí své děti co nejlépe připravit na život v moderní světě a rozdělili jsme denní program na dvě půlky.

Rádi bychom Vám představili naší soukromou školičku, zaměřenou na všestranný rozvoj dítěte ve věku od 1 - 7 let. Dítě respektujeme takové jaké je.K tomu,abychom poznali jaké jsou potřeby dítěte je nutný pedocentrický přístup. Pedagog pečlivě připravuje prostředí tak,aby dítě bylo motivováno v rámci příjemné atmosféry,plné důvěry,kde je pak dítě tvořivé a cítí se svobodně. Soukromá anglicko - česká školička a jesle se nachází v klidné části města Rudná.

Dětský vzdělávací institut

Na počátku byl sen, aby každé dítě bez rozdílu mělo právo na vzdělání, a to nejlepší možné vzdělání. Za patnáct let v diplomatických službách, především na Blízkém východě a v Africe, jsme viděli malé děti vykonávající otrockou práci, těžkou práci v továrnách a děti jiným způsobem zneužívané. Některé z nich nikdy neviděli tužku, propisku, natož knihu.

Pozor na alergie!

Alergie se může u vašeho dítěte objevit kdykoliv během dětství a nejen během něho. Alergie se často projeví až v dospělosti či ve stáří, kdy už máte pocit, že vás nic takového potkat nemůže. Někdy váš imunitní systém zareaguje úplně jinak, než bychom čekali. Víte však, jaký druh alergie se může u vašeho dítěte projevit? Informujte se o tom co nejdříve, abyste byli schopni rozeznat alergické příznaky.

Cestujeme s mrnětem

Dnes je již naprosto běžné cestování autem i s kojencem či opravdu malým dítětem. Pokud ale plánujete delší cestu, která nebude pro dítě nejjednodušší, měli byste se na ni dostatečně připravit a řádně ji naplánovat.

Proč malí kluci milují zbraně?

Milují vaši malí kluci hru na kovboje, indiány a apače? Oblíbili si hraní s luky, meči a pistolemi? Pro všichni chlapci milují bojové nástroje? Proč tomu tak je a je to normální?

Učte své děti snídat!

Nejlépe se přece jen děti učí napodobováním. Napodobují chování a návyky, které vidí u svých kamarádů, rodičů a babiček a ostatních lidí. Proto pokud je chcete něco naučit, jděte jim příkladem. Naučte své děti snídat, ať vědí, jak je pro ně ranní jídlo důležité.

Školku zvládáme bez pláče

Vaše dítko se chystá do školky a vy máte strach z pláče, který může nastat při každém odchodu z domova. Jak na takovou situaci? Dítě se trápí, že nechce chodit do školky a vy jste z toho stejně utrápená. Poradíme vám, jak zvládat školku i bez pláče.

S dětmi pod stanem - na co se připravit?

Chystáte se se svými dětmi pod stan? Nemáte s podobným výletem mnoho zkušeností nebo jen potřebujete poradit? Dnes se zaměříme na to, co vás pod stanem může potkat a co byste určitě neměli zapomenout.

Kroužky angličtiny ve školce

Země se globalizuje ve všech směrech, a to i v jazyce. V každém druhém zaměstnání žádají alespoň základní komunikační schopnosti z angličtiny. Ta se stává velmocí v jazycích a učit by se jí mělo každé dítě, čím dříve, tím lépe.

Jak dítě zabavit ve vaně?

S žádným malým rošťákem či treperendou to doma není jednoduché. A co teprve, když přijde čas na koupání. Některé děti dovádění ve vodě milují, někteří se ve vaně po čase už nudí a někteří mají dokonce z tekoucí vody strach. Jak na takové neduhy, vám poradí náš článek.

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

Napsali o nás

marianne

logo-hn-byznys

 

 

Videa včech uživatelů

Všechna videa