Kroužky angličtiny ve školce

Země se globalizuje ve všech směrech, a to i v jazyce. V každém druhém zaměstnání žádají alespoň základní komunikační schopnosti z angličtiny. Ta se stává velmocí v jazycích a učit by se jí mělo každé dítě, čím dříve, tím lépe.

Jak dítě zabavit ve vaně?

S žádným malým rošťákem či treperendou to doma není jednoduché. A co teprve, když přijde čas na koupání. Některé děti dovádění ve vodě milují, někteří se ve vaně po čase už nudí a někteří mají dokonce z tekoucí vody strach. Jak na takové neduhy, vám poradí náš článek.

Co všechno se dítě ve školce naučí

Dítě dosáhne věku tří let a čeká ho cesta do školky, kde by se mělo učit novým dovednostem a socializovat se s ostatními dětmi. Čekají ho nová přátelství, hračky, zkušenosti, ale také zlobení, sprostá slova a další lumpárny, které se učí od ostatních dětí. Měli byste se na tuto pravděpodobnost dobře připravit.

Kam s dětmi na hory

Zima se blíží a první sníh se na horách již začíná usazovat a vy přemýšlíte, kam s dětmi vyrazíte na hory. Volba není vždy jednoduchá, jelikož střediska nemusí mít vhodné zázemí pro lyžování s dětmi. Menší sjezdovku, lyžařskou školu pro děti nebo atrakce či alespoň kopec na sáňkování by neměl chybět, aby se i děti bavily. Dnes se podíváme na to, kde je lyžování s dětmi nejpohodlnější.

Jak vzdělávat své děti o zdravé výživě

Povzbuzování děti, aby jedly více zeleniny a dalších zdravých potravin, které nemusí nutně mít chuť, která se jim zamlouvá, je starý problém, kterému čelí rodiče, pečovatelé a dokonce i školy. Existuje mnoho přístupů ke zvýšení dětské spotřeby těchto druhů potravin, ale nedávná studie naznačuje, že klíčem k tomu, aby děti jedly zdravě, je bez ohledu na jejich stáří vzdělání.

Jak vybrat bačkůrky do školky

Vybrat správné boty pro vaše děti není jednoduché. Měly by splňovat určitá kritéria pro zdravý vývoj dětské klenby a podporovat správnou stabilitu, navíc by se vám měly líbit a vašemu potomkovi přesně sedět. Dnes se podíváme na to, jak vybrat správné bačkůrky.

Lesní mateřské školky, pro a proti

Rozhodujete se, do jaké mateřské školky dítě dáte? Přemýšlíte nad cizojazyčnou školkou, soukromou nebo lesní? Zkuste se dnes s námi zamyslet nad tzv. lesní mateřskou školkou, která svou základní myšlenku váže k lesu.

Móda pro dvojčata - je trend oblékat je stejně?

Doma na vás koukají dvě děti, které si jsou podobné jako vejce vejci a vy přemýšlíte, jak je obléci. Některé matky preferují oblékání sourozenců, ať už to jsou dvojčata, nebo ne, stejně. Jaký názor na to máte vy? Myslíte si, že je správné oblékat děti stejně?

Jaké hračky by neměly ve školce chybět

Mysleli jste na to, proč vůbec existují hračky? Kromě toho, že mají dítě zabavit, jsou tu hračky i z jiných důvodů. Jejich hlavním přínosem by měl být rozvoj dítěte, to že se při hraní dítě zabaví a neotravuje vás, je již vedlejší produkt.

Videa včech uživatelů

Všechna videa

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

marianne

logo-hn-byznys

slunicko

materidouska

 

cesroz

evropa2

nova2

Nejaktivnější uživatelé