Heřmánek připravuje děti na vstup do mateřské školy

Rodinné centrum Heřmánek, jako profesionální průvodce na cestě životem s dětmi, nabízí smysluplné využití času a aktivní prožívání rodičovství.

Adaptace ve školce - dítě potřebuje pocit jistoty

Nad tématem adaptace dětí ve školce, jeslích či dětské skupině jsme se sešli s vedoucí dětské skupiny Jahoda Vinohrady Idou Smékalovou.

Jakou hračku koupit dětem k Vánocům?

Chybí vám v obchodech klasické a kvalitní hračky, s nimiž jste si hrávali jako malí? Stavebnici Merkur nahradily stavebnice na jedno použití, bez fantazie a dalšího využití. Na trhu jsou však k dostání i mnohem zajímavější stavebnice. Magnetická stavebnice může konkurovat i slavnému Merkuru, děti se s ní mohou setkat i ve škole. Každý kluk má mít doma na hraní jako dárek od tatínka nějaké to autíčko. Pokud máte doma náročného sběratele, letošní Vánoce bude radostí skákat do stropu, když mu pořídíte model auta značky Bruder.

PROSPECT znamená vyhlídka do budoucnosti ...

Mateřská škola PROSPECT je díky svému pojetí a výchovně vzdělávací koncepci ojedinělým soukromým předškolním zařízením v České republice. Dětem ve věku od 2,5 let do 6 let nabízí kromě standardních aktivit a předškolního vzdělávacího programu i rozšířenou uměleckou, sportovní a jazykovou výuku v Praze od roku 1994. Pro takový program a nadstavbovou činnost je dokonale personálně i prostorově vybavena.

jak je u nás v nebi?

Dovolujeme si vám představit naše jesličky Modré nebe–Ciel bleu, které za svou 20ti letou praxi naštěvovalo již mnoho dětí různých národností, které se k nám i příležitostně rády vracejí. Jsme jesle spíše rodinného typu, maximální počet dětí je 10 na 2-3 pedagogy, proto je i náš přístup k dětem velmi individuální a s mnohými dětmi i jejich rodiči míváme velmi hezké vztahy, které mnohdy trvají i po tom, co od nás děti odejdou do školek. Vzhledem k tomu, že klientela je mezinárodní - hovoříme česky, anglicky a francouzsky, slyší děti nejen svůj mateřský jazyk, a tak se učí komunikovat s dětmi různých národností a kultur. Naše zásady jsou založeny na principech rozvoje emoční inteligence a na našich vlastních zkušenostech a vzdělání.

Osušky a ponča s Mimoni rozzáří tvář každého dítěte

Jen velmi složitě bychom v současnosti hledali oblíbenější dětské hrdiny, než jsou Mimoni. Tyto roztomilé žluté postavičky je možné spatřit všude okolo nás. Stačí, když se člověk projde nějakou kamennou prodejnou, prolistuje eshopy a spatří dětmi oblíbené nezbedy, které svým typickým vzezřením oživují konkrétní předměty, jako třeba tužky, čepice a podobně. Výjimkou není ani povlečení Mimoni. Děti je zkrátka milují a rády si s nimi hrají. Odkud vlastně Mimoni pocházejí?

Je vůbec důležité rozvíjet nadání malých dětí?

Je pravda, že nadání, nebo talent jsou vrozené a jak se říká "komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí?"

Mirakulum – rodinná zábava na celý den nedaleko Prahy

Kam s dětmi na výlet, aby to tam nás, dospělé, bavilo taky? Tipů na výlety pro celou rodinu není nikdy dost. Poslední dobou se hodně mluví o zábavním parku Mirakulum ve středočeských Milovicích nedaleko Prahy. A není divu, protože vážně stojí za to.

Reflexní vesta pro větší bezpečnost vašich dětí

Jak ochránit potomka před nebezpečím? Takovou otázku si klade snad každý rodič. Není to jednoduché. Naprosté bezpečí dětí vám nikdo nezaručí. Ovšem můžete rizika alespoň snižovat různými opatřeními a prvky, třeba i reflexní vestou.

Centrum denních služeb Julie - spolu v jednom domě

Centrum Julie je zařízením rodinného typu, které sídlí v krásné historické vile se zahradou a nabízí své služby třem generacím. V jednom domě se zde scházejí lidé různých věkových kategorií, jež spojuje nejen potřeba odborné péče a pomoci, ale i potřeba někam patřit. Naším cílem bylo vybudovat místo, kde mohou senioři i dospělí (ti, kteří jsou z důvodu narušené komunikace dočasně vyřazení z aktivního života) důstojně a smysluplně trávit své dny a kde se děti učí přirozenosti stárnutí, respektu a toleranci.

Judo pro děti

Přihlaste svoje děti na JUDO. Poznají nové kamarády, získají užitečné dovednosti a hlavně si osvojí základy sebeobrany, která je dnes velmi potřebná. Zvýši si fyzičku a ošahají si zpočátku trénink hrou až po možná tvrdý trénink, který se třeba stane jednou jejich koníčkem a celoživotní láskou. A kdo ví? Možná se z nich stanou i vrcholoví sportovci. Tak neváhejte!

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

Napsali o nás

marianne

logo-hn-byznys

 

 

Videa včech uživatelů

Všechna videa