Výuka uměním a sportem je naše specifikum

Naše jednotřídní školka sídlí v prostorách školy, kterou sdílí se soukromou uměleckou a sportovní školou. Ve vybavených zrcadlových sálech a učebnách s dětmi rozvíjíme jejich známky nadání a dovednosti. Pod vedením uměleckých pedagogů, výtvarníků, herců, tanečníků a sportovců dětem zpestřujeme v pravidelných výukově-herních blocích denní program. Jedná se nám o detekci schopností, vloh a dalšího vhodného směřování vyžití nebo profesionalizace dětí v jednotlivých oborech činností.

Česko-anglická mateřská škola FIALKA Klánovice

Naše mateřská škola Vám nabízí vzdělávací program v českém a anglickém jazyce pro děti od 2-6 let.Nacházíme se v klidném a čistém prostředí v Klánovicích.

Mělo by vaše dítě mít svůj tablet či smartphone?

Je chytré dávat dítěti do rukou chytrý telefon či tablet? Tuhle otázku řeší rodiče po celém světě. Sice je fajn, aby se vám dítě mohlo kdykoliv ozvat, ale pak je tu ta negativní stránka. Malé děti ještě nemají takový rozum, aby si uvědomily, že sedět celý den doma a koukat do obrazovky pro ně není to pravé ořechové. Takže jak to vyřešit?

Odborníci tvrdí, že byste sice měli zvážit věk dítěte, ale není to hlavní kritérium. Daleko důležitější je zhodnotit, zda je váš syn či dcera pro takové zařízení dost vyzrálý/á. U jednoho dítěte to může být třeba v šesti letech, u jiného až v deseti.

Heřmánek připravuje děti na vstup do mateřské školy

Rodinné centrum Heřmánek, jako profesionální průvodce na cestě životem s dětmi, nabízí smysluplné využití času a aktivní prožívání rodičovství.

Adaptace ve školce - dítě potřebuje pocit jistoty

Nad tématem adaptace dětí ve školce, jeslích či dětské skupině jsme se sešli s vedoucí dětské skupiny Jahoda Vinohrady Idou Smékalovou.

Jakou hračku koupit dětem k Vánocům?

Chybí vám v obchodech klasické a kvalitní hračky, s nimiž jste si hrávali jako malí? Stavebnici Merkur nahradily stavebnice na jedno použití, bez fantazie a dalšího využití. Na trhu jsou však k dostání i mnohem zajímavější stavebnice. Magnetická stavebnice může konkurovat i slavnému Merkuru, děti se s ní mohou setkat i ve škole. Každý kluk má mít doma na hraní jako dárek od tatínka nějaké to autíčko. Pokud máte doma náročného sběratele, letošní Vánoce bude radostí skákat do stropu, když mu pořídíte model auta značky Bruder.

PROSPECT znamená vyhlídka do budoucnosti ...

Mateřská škola PROSPECT je díky svému pojetí a výchovně vzdělávací koncepci ojedinělým soukromým předškolním zařízením v České republice. Dětem ve věku od 2,5 let do 6 let nabízí kromě standardních aktivit a předškolního vzdělávacího programu i rozšířenou uměleckou, sportovní a jazykovou výuku v Praze od roku 1994. Pro takový program a nadstavbovou činnost je dokonale personálně i prostorově vybavena.

jak je u nás v nebi?

Dovolujeme si vám představit naše jesličky Modré nebe–Ciel bleu, které za svou 20ti letou praxi naštěvovalo již mnoho dětí různých národností, které se k nám i příležitostně rády vracejí. Jsme jesle spíše rodinného typu, maximální počet dětí je 10 na 2-3 pedagogy, proto je i náš přístup k dětem velmi individuální a s mnohými dětmi i jejich rodiči míváme velmi hezké vztahy, které mnohdy trvají i po tom, co od nás děti odejdou do školek. Vzhledem k tomu, že klientela je mezinárodní - hovoříme česky, anglicky a francouzsky, slyší děti nejen svůj mateřský jazyk, a tak se učí komunikovat s dětmi různých národností a kultur. Naše zásady jsou založeny na principech rozvoje emoční inteligence a na našich vlastních zkušenostech a vzdělání.

Osušky a ponča s Mimoni rozzáří tvář každého dítěte

Jen velmi složitě bychom v současnosti hledali oblíbenější dětské hrdiny, než jsou Mimoni. Tyto roztomilé žluté postavičky je možné spatřit všude okolo nás. Stačí, když se člověk projde nějakou kamennou prodejnou, prolistuje eshopy a spatří dětmi oblíbené nezbedy, které svým typickým vzezřením oživují konkrétní předměty, jako třeba tužky, čepice a podobně. Výjimkou není ani povlečení Mimoni. Děti je zkrátka milují a rády si s nimi hrají. Odkud vlastně Mimoni pocházejí?

Je vůbec důležité rozvíjet nadání malých dětí?

Je pravda, že nadání, nebo talent jsou vrozené a jak se říká "komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí?"

Mirakulum – rodinná zábava na celý den nedaleko Prahy

Kam s dětmi na výlet, aby to tam nás, dospělé, bavilo taky? Tipů na výlety pro celou rodinu není nikdy dost. Poslední dobou se hodně mluví o zábavním parku Mirakulum ve středočeských Milovicích nedaleko Prahy. A není divu, protože vážně stojí za to.

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

Napsali o nás

marianne

logo-hn-byznys

 

 

Videa včech uživatelů

Všechna videa