Mateřská školka a jesle Kopretinka v Benešově vstupuje již do čtvrtého školního roku od svého vzniku. Zatím ještě probíhá prázdninový režim, ve kterém se ve školce méně učí a více řádí. Jsou přece prázdniny!! Mnoho školkových zařízení připravuje pro děti na léto speciální programy na různá témata, ale ve školce Kopretinka se rozhodli jít jinou cestou. Pro některé možná překvapivou.

Dětské povlečení, které vnese úsměv do tváří

Zařizování dětského pokoje patří k radostem, o které se rodiče s dětmi mohou podělit. Samotný nábytek nebo výmalbu asi nebudete měnit příliš často, ale potěšit vaše nejmenší novým povlečením podle jejich vkusu není tak náročné.

Každý měsíc capart trochu povyroste a vy musíte pořizovat nové kousky oblečení, capáčky a brzy taky botičky. Šetříte každou korunu, abyste svým dětem mohli dát to nejlepší. Něco máte vypůjčeného, něco nového, něco staronového ze second-handu. Čas od času byste však raději nakoupili nové, vkusné a netradiční značkové oblečení za příznivé ceny.

Jak vybrat správné dětské povlečení?

Dětské povlečení je velkou součástí každého dětského pokoje. Jedná se o prvek, který dotváří jak vzhledový efekt, tak má pomoci s kvalitním spánkem. Výběr povlečení by proto v žádném případě neměl být odfláknutý. Je důležité soustředit se nejen na výběr barvy nebo motivu, ale i na to, z jakého materiálu je povlečení zhotoveno, nebo na jeho velikost. Na tyto tři základní věci se zaměříme právě v tomto článku.

 Bez jakých školních potřeb se neobejde začátek nového školního roku?

Máte nakoupeny všechny potřeby na nový školní rok? Prázdniny jsou opět u konce a je nutné doplnit chybějící výbavu. Bez čeho se vaše dítě neobejde a na co rozhodně nesmíte zapomenout při nakupování nových školních potřeb? To vám připomeneme v tomto článku.

Festival Kefír - hudební festival pro malé i velké

Spolu s létem nastala doba zahradních oslav, grilování i hudebních festivalů všeho druhu. Není divu, že se tento způsob zábavy těší stále větší oblibě. Pod širým nebem můžeme za teplé letní noci zapomenout na starosti, bavit se a nechat se unést podmanivým rytmem hudby. Open air festivaly však nejsou výsadou jen mladých teenagerů či lidí bez rodiny, případně s již odrostlými dětmi. Najdeme i taková hudební setkání, kde si přijdou na své všichni - malí i velcí.

4 tipy jak aktivně trávit volný čas s dětmi

Důvodů, proč s dětmi trávit volný čas je mnoho. Jedním z nich je i to, že pomáháte se správným rozvojem pohybového aparátu a podporujete zdravý imunitní systém dítěte. Pobyt na čerstvém vzduchu a aktivní pohyb jsou základní předpoklady pro správný vývoj organismu a spokojené dítě s dobrými návyky i v dospělosti.

Koloběh proti rakovině Minísek jesle a školka

Náš tým jeslí a školky Minísek, aby uspořádal program pro děti na charitativní akci "Koloběh proti rakovině", který pořádala společnost Gaudia. Okamžitě jsme souhlasili a pustili se do příprav.

Zdravé domácí svačinky

Do školky vašemu dítku svačinky ještě připravovat nemusíte, maximálně občas na nějaký delší výlet, ale vše vás brzy čeká s příchodem dítěte do školy. Každodenní svačiny, které tvoří základ dětského jídla, jelikož dítě tráví ve škole až třetinu svého života. Podívejte se na zdravé svačiny s námi.

2 tipy na výlet s malými dětmi tento víkend

Na víkend hlásí krásné počasí, byla by škoda zůstat sedět doma. Máte malé děti? Inspirujte se našimi 2 tipy na výlet do míst, kde si společně užijete spoustu zábavy.

Na jaké nemoci dávat ve školce pozor

Vaše dítě se s nástupem do školky stává každodenní součástí nového kolektivu. To je věc naprosto přirozená a pro dítě zábavná a praktická. Pravdou je, že spolu s tím přichází i jiné starosti, které si dítě neuvědomuje, ale vy ano. Novou hrozbou se stává větší pravděpodobnost onemocnění.

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

Napsali o nás

marianne

logo-hn-byznys

 

 

Videa včech uživatelů

Všechna videa