Festival Kefír - hudební festival pro malé i velké

Spolu s létem nastala doba zahradních oslav, grilování i hudebních festivalů všeho druhu. Není divu, že se tento způsob zábavy těší stále větší oblibě. Pod širým nebem můžeme za teplé letní noci zapomenout na starosti, bavit se a nechat se unést podmanivým rytmem hudby. Open air festivaly však nejsou výsadou jen mladých teenagerů či lidí bez rodiny, případně s již odrostlými dětmi. Najdeme i taková hudební setkání, kde si přijdou na své všichni - malí i velcí.

4 tipy jak aktivně trávit volný čas s dětmi

Důvodů, proč s dětmi trávit volný čas je mnoho. Jedním z nich je i to, že pomáháte se správným rozvojem pohybového aparátu a podporujete zdravý imunitní systém dítěte. Pobyt na čerstvém vzduchu a aktivní pohyb jsou základní předpoklady pro správný vývoj organismu a spokojené dítě s dobrými návyky i v dospělosti.

Koloběh proti rakovině Minísek jesle a školka

Náš tým jeslí a školky Minísek, aby uspořádal program pro děti na charitativní akci "Koloběh proti rakovině", který pořádala společnost Gaudia. Okamžitě jsme souhlasili a pustili se do příprav.

Zdravé domácí svačinky

Do školky vašemu dítku svačinky ještě připravovat nemusíte, maximálně občas na nějaký delší výlet, ale vše vás brzy čeká s příchodem dítěte do školy. Každodenní svačiny, které tvoří základ dětského jídla, jelikož dítě tráví ve škole až třetinu svého života. Podívejte se na zdravé svačiny s námi.

2 tipy na výlet s malými dětmi tento víkend

Na víkend hlásí krásné počasí, byla by škoda zůstat sedět doma. Máte malé děti? Inspirujte se našimi 2 tipy na výlet do míst, kde si společně užijete spoustu zábavy.

Na jaké nemoci dávat ve školce pozor

Vaše dítě se s nástupem do školky stává každodenní součástí nového kolektivu. To je věc naprosto přirozená a pro dítě zábavná a praktická. Pravdou je, že spolu s tím přichází i jiné starosti, které si dítě neuvědomuje, ale vy ano. Novou hrozbou se stává větší pravděpodobnost onemocnění.

Jak vybrat tu správnou školku….

Mám blízký vztah k umělecké výchově dětí od 3 do 6 let v předškolním vzdělávání i v rámci volnočasových aktivit  umělecké školy. Setkávám se s dětmi vykazujícími známky nadání, s dětmi se zájmem o daný obor, ale bez psychosomatických předpokladů, s dětmi bez zájmu o danou oblast múzické výuky a zároveň bez psychosomatických předpokladů, ale i s dětmi se zájmem, které však nevydrží ani po krátkou dobu v klidu, nesoustředí se, ruší sebe i ostatní a jejich prvotní dovednosti je díky jejich nízké úrovni soustředění řadí na konec řady tzv. šikovných dětí.

Radost s Kulískem pro děti i dospělé

Také rádi tvoříte a objevujete nové možnosti, jak s dětmi kreativně pracovat, jak s nimi vytvořit něco originálního a krásného? Seznamte se, prosím, s novým, ryze českým vynálezem.

Práce nebo mateřství?

V dnešní době a společnosti je naprosto běžné upřednostňovat kariéru před mateřstvím. Je to ale optimální řešení? A lze vůbec najít takové řešení, při kterém bude žena moci plně rozvíjet svou kariéru a zároveň být matkou?

ANDĚLÍN nabízí hlídání a péči o děti v době, kdy se jim nemůžete sami věnovat, nebo si chcete od svých rodičovských povinností odpočinout. Svatební oslava je místo, kde se chceme bavit všichni, i my, i naše děti, jen každý máme představu trochu jinou. Proto Vám nabízíme možnost zajištění této služby naším prostřednictvím, protože podle nás děti na svatbu patří. Bezpečně tak zajistíte sobě i dětem svatebčanů nezapomenutelné zážitky na tuto mimořádnou událost.

Jak naučit dítě zacházet s kapesným?

Jako rodiče máte možnost nejen poučit se z chyb svých rodičů, ale pořádně se i zamyslet nad svým vlastním hospodařením, svými návyky a s partnerem zvážit, co je hodné dítěti předat a na čem sami musíte ještě zapracovat. Kdy a jak začít dávat kapesné? Jak řešit drobné neúspěchy s hospodařením?

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

Napsali o nás

marianne

logo-hn-byznys

 

 

Videa včech uživatelů

Všechna videa