Zdravé domácí svačinky

Do školky vašemu dítku svačinky ještě připravovat nemusíte, maximálně občas na nějaký delší výlet, ale vše vás brzy čeká s příchodem dítěte do školy. Každodenní svačiny, které tvoří základ dětského jídla, jelikož dítě tráví ve škole až třetinu svého života. Podívejte se na zdravé svačiny s námi.

2 tipy na výlet s malými dětmi tento víkend

Na víkend hlásí krásné počasí, byla by škoda zůstat sedět doma. Máte malé děti? Inspirujte se našimi 2 tipy na výlet do míst, kde si společně užijete spoustu zábavy.

Na jaké nemoci dávat ve školce pozor

Vaše dítě se s nástupem do školky stává každodenní součástí nového kolektivu. To je věc naprosto přirozená a pro dítě zábavná a praktická. Pravdou je, že spolu s tím přichází i jiné starosti, které si dítě neuvědomuje, ale vy ano. Novou hrozbou se stává větší pravděpodobnost onemocnění.

Jak vybrat tu správnou školku….

Mám blízký vztah k umělecké výchově dětí od 3 do 6 let v předškolním vzdělávání i v rámci volnočasových aktivit  umělecké školy. Setkávám se s dětmi vykazujícími známky nadání, s dětmi se zájmem o daný obor, ale bez psychosomatických předpokladů, s dětmi bez zájmu o danou oblast múzické výuky a zároveň bez psychosomatických předpokladů, ale i s dětmi se zájmem, které však nevydrží ani po krátkou dobu v klidu, nesoustředí se, ruší sebe i ostatní a jejich prvotní dovednosti je díky jejich nízké úrovni soustředění řadí na konec řady tzv. šikovných dětí.

Radost s Kulískem pro děti i dospělé

Také rádi tvoříte a objevujete nové možnosti, jak s dětmi kreativně pracovat, jak s nimi vytvořit něco originálního a krásného? Seznamte se, prosím, s novým, ryze českým vynálezem.

Práce nebo mateřství?

V dnešní době a společnosti je naprosto běžné upřednostňovat kariéru před mateřstvím. Je to ale optimální řešení? A lze vůbec najít takové řešení, při kterém bude žena moci plně rozvíjet svou kariéru a zároveň být matkou?

ANDĚLÍN nabízí hlídání a péči o děti v době, kdy se jim nemůžete sami věnovat, nebo si chcete od svých rodičovských povinností odpočinout. Svatební oslava je místo, kde se chceme bavit všichni, i my, i naše děti, jen každý máme představu trochu jinou. Proto Vám nabízíme možnost zajištění této služby naším prostřednictvím, protože podle nás děti na svatbu patří. Bezpečně tak zajistíte sobě i dětem svatebčanů nezapomenutelné zážitky na tuto mimořádnou událost.

Jak naučit dítě zacházet s kapesným?

Jako rodiče máte možnost nejen poučit se z chyb svých rodičů, ale pořádně se i zamyslet nad svým vlastním hospodařením, svými návyky a s partnerem zvážit, co je hodné dítěti předat a na čem sami musíte ještě zapracovat. Kdy a jak začít dávat kapesné? Jak řešit drobné neúspěchy s hospodařením?

Kufříky pro děti - retro nebo moderní vybavení?

Každý z nás si vzpomene na úžasná školní léta, retro oblečení a školní aktovky. Nechyběly ani kufříky, které dětem sloužily jako úschovna na svačinu nebo malířské potřeby. Móda školních kufříků se vrací zpět v nejrůznějším provedení, koupili byste takový klenot i vašemu dítěti?

Chůze naboso u dětí: Ano, či ne?

Správný pohyb nohou je při chůzi velmi důležitý. Zejména u dětí bychom měli dbát na každou případnou odchylku od normálního stavu. Může totiž způsobovat další zdravotní komplikace, jež se zpravidla projeví až později. Na mysli máme především problémy spojené s tím, když není páteř díky nesprávnému pohybu nohy v ose. Dochází pak i k posunutí pánve a mnohdy i nevratným změnám v oblasti páteře. Pokud tedy dítě takzvaně šmajdá dlouhodoběji, mohou nastat i obtíže závažnějšího rázu. Často se v souvislosti se správnou chůzí hovoří o tom, že je třeba, aby děti chodily naboso.

Dětské pískoviště

Pískoviště na zahradě děti zabaví a jeho pořízení nemusí být nákladné ani náročné. Můžete si jej koupit nebo si s ním dát více práce a vytvořit zcela vlastníma rukama. Je to jen na vás. 

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

Napsali o nás

marianne

logo-hn-byznys

 

 

Videa včech uživatelů

Všechna videa