Radost s Kulískem pro děti i dospělé

Také rádi tvoříte a objevujete nové možnosti, jak s dětmi kreativně pracovat, jak s nimi vytvořit něco originálního a krásného? Seznamte se, prosím, s novým, ryze českým vynálezem.

Práce nebo mateřství?

V dnešní době a společnosti je naprosto běžné upřednostňovat kariéru před mateřstvím. Je to ale optimální řešení? A lze vůbec najít takové řešení, při kterém bude žena moci plně rozvíjet svou kariéru a zároveň být matkou?

ANDĚLÍN nabízí hlídání a péči o děti v době, kdy se jim nemůžete sami věnovat, nebo si chcete od svých rodičovských povinností odpočinout. Svatební oslava je místo, kde se chceme bavit všichni, i my, i naše děti, jen každý máme představu trochu jinou. Proto Vám nabízíme možnost zajištění této služby naším prostřednictvím, protože podle nás děti na svatbu patří. Bezpečně tak zajistíte sobě i dětem svatebčanů nezapomenutelné zážitky na tuto mimořádnou událost.

Jak naučit dítě zacházet s kapesným?

Jako rodiče máte možnost nejen poučit se z chyb svých rodičů, ale pořádně se i zamyslet nad svým vlastním hospodařením, svými návyky a s partnerem zvážit, co je hodné dítěti předat a na čem sami musíte ještě zapracovat. Kdy a jak začít dávat kapesné? Jak řešit drobné neúspěchy s hospodařením?

Kufříky pro děti - retro nebo moderní vybavení?

Každý z nás si vzpomene na úžasná školní léta, retro oblečení a školní aktovky. Nechyběly ani kufříky, které dětem sloužily jako úschovna na svačinu nebo malířské potřeby. Móda školních kufříků se vrací zpět v nejrůznějším provedení, koupili byste takový klenot i vašemu dítěti?

Chůze naboso u dětí: Ano, či ne?

Správný pohyb nohou je při chůzi velmi důležitý. Zejména u dětí bychom měli dbát na každou případnou odchylku od normálního stavu. Může totiž způsobovat další zdravotní komplikace, jež se zpravidla projeví až později. Na mysli máme především problémy spojené s tím, když není páteř díky nesprávnému pohybu nohy v ose. Dochází pak i k posunutí pánve a mnohdy i nevratným změnám v oblasti páteře. Pokud tedy dítě takzvaně šmajdá dlouhodoběji, mohou nastat i obtíže závažnějšího rázu. Často se v souvislosti se správnou chůzí hovoří o tom, že je třeba, aby děti chodily naboso.

Dětské pískoviště

Pískoviště na zahradě děti zabaví a jeho pořízení nemusí být nákladné ani náročné. Můžete si jej koupit nebo si s ním dát více práce a vytvořit zcela vlastníma rukama. Je to jen na vás. 

Existuje šikana ve školce?

Každý rodič dbá o blaho, pohodlí a zdravý růst svých dětí. Nesnese, když se jim ubližuje. Pokud by to šlo, starali by se rodiče o své potomky snad do 18 let, ale to nejde. Děti potřebují do kolektivu, kde se zabaví a najdou si nové kamarády. První dny ve školce jsou skličující, plné pláče a volání po mamince. Rodiče jsou ve stresu, ale odborné výchově pedagogů věří. Jak je možné, že někdy metody a přístup učitelů ve školce nefungují? Často se objevuje i šikana ve školce.

Má váš předškolák sportovat?

Není nic roztomilejšího než když banda dětí v předškolním věku hraje fotbal nebo chodí řádit do bazénu, ale je to pro ně nejlepší způsob, jak být aktivní? Pravděpodobně ne.

Jak na to, aby mělo dítě rádo svého sourozence?

Když se malé dítě dozví, že do rodiny přibude brzy nový člen, který je ještě schován v maminčině bříšku, jedná většinou s velkou radostí. Těší se na nového sourozence, povídá maminčině bříšku a připravuje spolu s maminkou miminku nový prostor. Jaký je však pozdější vztah mezi sourozenci, kteří spolu vyrůstají?

Maminčin miláček nebo malý vykořisťovatel

Děti ve věku mezi prvním a třetím rokem jsou plně připoutáni ke své matce. Chtějí dělat vše jen s maminkou a pokud ji chvíli nevidí, ihned ji hledají a brečí. Dítě se naprosto zafixuje k matce, což ji začne postupně psychicky vyčerpávat.

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

Napsali o nás

marianne

logo-hn-byznys

 

 

Videa včech uživatelů

Všechna videa