U televize platí, všeho s mírou

Dívá se vaše dítě často na televizi? Přemýšleli jste nad tím, co to znamená pro jeho zdravý vývoj? Televize se stala v poslední době nevypustitelnou součástí vašeho života a i života vašich dětí? Sledování medií je přínosné, ale od určitého věku a v únosné míře. Zamyslete se dnes s námi, co sledování televize přináší vašemu dítěti.

Proč právě MŠ Lískovecká?

V době nástupu dítěte do mateřské školy stojí před každým rodičem těžké rozhodnutí- jakou mateřskou školu vybrat? Konečné rozhodnutí je vždy na rodičích, možná Vám ale následující řádky s výběrem mateřské školy alespoň trochu pomohou.

Počítačové hry a jejich vliv na děti

Mezi dětmi je hraní počítačových her či hraní na xBoxu, Playstationu apod. pravděpodobně jednou z nejrozšířenějších aktivit. Téměř každé dítě školního věku vám řekne co je to Minecraft a proč jsou ty naštvaní ptáčkové tak moc úžasní. Mnoho rodičů musí své děti v těchto aktivitách tlumit, neboť kdyby se pobyt u her neomezoval časovým limitem, hodně dětí by pravděpodobně bylo ochotno strávit u počítače, konzole či tabletu celé odpoledne – nehledě na školu či jiné zájmy. Vědci se snažili zjisti, jestli dětem tato činnost škodí ve vývoji či nikoliv. Výsledky jsou někdy překvapující.

Montessori pedagogika předškolních dětí

Jde o celistvé vnímání osobnosti dítěte vyvinuté italskou lékařkou a zároveň pedagožkou Marií Montessori. Systém pomáhá dětem plně se rozvinout, a to pokud mají vrozenou schopnost se učit a zároveň je podporuje jak učitel, tak vhodně zvolené prostředí.

Montessorimateřská školka v praxi

Menší skupiny dětí ve smíšených třídách jsou vedeny k přirozené zvídavosti, samostatnosti, ale i sebejistotě a respektu ke svému okolí. Determinující je jak jejich prostředí, tak individuální přístup ke každému z nich a porozumění jednotlivým vývojovým stádiím. To vše je zaštítěno laskavým přístupem učitelů – průvodců.

Zabavte a učte i ty nejmenší

Máte doma malého potomka, který miluje nejrůznější hry a při chmurném počasí doma chvíli neposedí? Zabavte ho jednoduchými i promyšlenějšími hrami, které je potěší a dokonce je i něco naučí.

Chcete školku jinak? Navštivte MUFÁNKOV!

Zvažujete možnost přihlásit své dítko do školky, ale máte strach, aby to byla ta pravá? Státní školky jsou sice levné, ale také přeplněné a kvalita výuky a přístup k dětem často nebývá takový, jaké bychom si je přáli. Nabídka soukromých školek je také nepřeberná, chcete-li ale, aby Vaše dítko zažilo školku jinak, navštivte MUFÁNKOV.

Rodinné centrum MAM Prostor s MINI školkou a jeslemi

Na konci dubna roku 2014 otevřelo své dveře společenské a co-workingové centrum MAM Prostor v Praze 5, které je prioritně určeno pro aktivní matky a jejich ratolesti. Díky nabízeným službám zde mohou ženy i s malými dětmi v klidu pracovat, vzdělávat se, věnovat se svým koníčkům nebo se scházet na akcích pro celou rodinu. Profesionálové z MAM Prostoru se postarají jak o ně samotné, tak i o jejich děti v MINI školce a jeslích pro děti od 14 měsíců do 4 let. MAM Prostor nabízí individuální přístup pro všechny klienty a v neposlední řadě domácí atmosféru v prostorné vile se zahradou uprostřed zeleně a přitom v centru Prahy.

Proč byste své dítě měli brát na hřiště?

Víte, jak moc je důležité, aby vaše dítě navštěvovalo dětské hřiště? A co se tam všechno naučí? I obyčejný písek a skluzavka dokáže vašemu dítě dát mnohé zkušenosti. Nevěříte?

Kindergarten Chytrá sovička Chodov

Česko-anglická MŠ KinderGarten - Chytrá Sovička patří mezi jednu ze soukromých školek, která byla zařazena Ministerstvem školství ČR do rejstříku škol a školských zařízení. Tato akreditace potvrzuje, že školka je provozována v prostorách, které musí splňovat náročné hygienické normy, garantuje propracovaný školní vzdělávací program a kvalitní pedagogický personál. 

Zápis do logopedické třídy v MŠ Písnička Krupka

Zápis do logopedické třídy v MŠ Písnička  pro nový školní rok 2016/2017  se bude konat ve středu 13. 4. 2016,  v době od 8,30 – 15,00 hod. Jedná se o skupinovou integraci dětí se speciálními vzdělávacími potřebami (§ 16, zákon č. 561/2004 Sb., školský zákon), kdy mají děti v malé skupině do 15 dětí zajištěnu nadstandartní péči v oblasti rozvoje řeči, případně i v jiných oblastech.

 

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

Napsali o nás

marianne

logo-hn-byznys

 

 

Videa včech uživatelů

Všechna videa