MŠ V Úvalu o.p.s.

Jsou stovky míst, kde se děti učí cizí jazyky, jsou tisíce kroužků, kde se děti učí sportu či jiným dovednostem. Je však málo míst, kde se děti učí myslet…

Kdy by mělo dítě mít svůj pokoj?

Pro dětského obyvatele bytu či domu musíte přizpůsobit alespoň jeden pokoj, který bude jeho vysněným útočištěm. Připravit takový dětský pokojíček není však vůbec jednoduché. Dítě se rychle vyvíjí a často se mění jeho nároky, přece jen od batolete až k teenagerovi vede dlouhá a proměnlivá cesta.

Jak správně skloubit kariéru s dítětem a nezbláznit se?

Nebudeme si nic nalhávat, ženy to mají o poznání složitější než opačné pohlaví. Tedy přinejmenším ve smyslu kariérního a profesního růstu v období výchovy dětí. Společnost je z let minulých mírně řečeno navyklá na tradiční obrázek, kdy muž nosí domů finanční prostředky, zatímco žena se stará o teplo rodinného krbu.

U televize platí, všeho s mírou

Dívá se vaše dítě často na televizi? Přemýšleli jste nad tím, co to znamená pro jeho zdravý vývoj? Televize se stala v poslední době nevypustitelnou součástí vašeho života a i života vašich dětí? Sledování medií je přínosné, ale od určitého věku a v únosné míře. Zamyslete se dnes s námi, co sledování televize přináší vašemu dítěti.

Proč právě MŠ Lískovecká?

V době nástupu dítěte do mateřské školy stojí před každým rodičem těžké rozhodnutí- jakou mateřskou školu vybrat? Konečné rozhodnutí je vždy na rodičích, možná Vám ale následující řádky s výběrem mateřské školy alespoň trochu pomohou.

Počítačové hry a jejich vliv na děti

Mezi dětmi je hraní počítačových her či hraní na xBoxu, Playstationu apod. pravděpodobně jednou z nejrozšířenějších aktivit. Téměř každé dítě školního věku vám řekne co je to Minecraft a proč jsou ty naštvaní ptáčkové tak moc úžasní. Mnoho rodičů musí své děti v těchto aktivitách tlumit, neboť kdyby se pobyt u her neomezoval časovým limitem, hodně dětí by pravděpodobně bylo ochotno strávit u počítače, konzole či tabletu celé odpoledne – nehledě na školu či jiné zájmy. Vědci se snažili zjisti, jestli dětem tato činnost škodí ve vývoji či nikoliv. Výsledky jsou někdy překvapující.

Montessori pedagogika předškolních dětí

Jde o celistvé vnímání osobnosti dítěte vyvinuté italskou lékařkou a zároveň pedagožkou Marií Montessori. Systém pomáhá dětem plně se rozvinout, a to pokud mají vrozenou schopnost se učit a zároveň je podporuje jak učitel, tak vhodně zvolené prostředí.

Montessorimateřská školka v praxi

Menší skupiny dětí ve smíšených třídách jsou vedeny k přirozené zvídavosti, samostatnosti, ale i sebejistotě a respektu ke svému okolí. Determinující je jak jejich prostředí, tak individuální přístup ke každému z nich a porozumění jednotlivým vývojovým stádiím. To vše je zaštítěno laskavým přístupem učitelů – průvodců.

Zabavte a učte i ty nejmenší

Máte doma malého potomka, který miluje nejrůznější hry a při chmurném počasí doma chvíli neposedí? Zabavte ho jednoduchými i promyšlenějšími hrami, které je potěší a dokonce je i něco naučí.

Chcete školku jinak? Navštivte MUFÁNKOV!

Zvažujete možnost přihlásit své dítko do školky, ale máte strach, aby to byla ta pravá? Státní školky jsou sice levné, ale také přeplněné a kvalita výuky a přístup k dětem často nebývá takový, jaké bychom si je přáli. Nabídka soukromých školek je také nepřeberná, chcete-li ale, aby Vaše dítko zažilo školku jinak, navštivte MUFÁNKOV.

Rodinné centrum MAM Prostor s MINI školkou a jeslemi

Na konci dubna roku 2014 otevřelo své dveře společenské a co-workingové centrum MAM Prostor v Praze 5, které je prioritně určeno pro aktivní matky a jejich ratolesti. Díky nabízeným službám zde mohou ženy i s malými dětmi v klidu pracovat, vzdělávat se, věnovat se svým koníčkům nebo se scházet na akcích pro celou rodinu. Profesionálové z MAM Prostoru se postarají jak o ně samotné, tak i o jejich děti v MINI školce a jeslích pro děti od 14 měsíců do 4 let. MAM Prostor nabízí individuální přístup pro všechny klienty a v neposlední řadě domácí atmosféru v prostorné vile se zahradou uprostřed zeleně a přitom v centru Prahy.

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

Napsali o nás

marianne

logo-hn-byznys

 

 

Videa včech uživatelů

Všechna videa