Tajuplný svět divadla pro nejmenší

Divadlo Lampion je jediné profesionální divadlo ve Středočeském kraji, které se soustředí na tvorbu pro děti. Hrajeme ve všední dny pro školy a školky a o víkendech pro veřejnost. Pro ty nejmenší diváky máme na repertoáru až devět inscenací, od klasických pohádek až po autorské. Chcete se dozvědět, jak podle indiánské legendy vznikl svět?

Vidět, jak vyřezávané marionety ožívají přímo před vašima očima? Rozhodnout, co se stane s vlkem, který sežral Karkulku i babičku? Zachránit les Řáholec a zatančit si s Cipískem na pořádně našlápnutou muziku? Přijďte k nám! Nabízíme vám nejen široký výběr představení, ale i doprovodné programy. V divadelních dílnách se pod vedením odborné lektorky děti vrátí k důležitým tématům a prvkům zhlédnutého představení a formou her získají další prožitky, které přispějí k rozvoji jejich osobnosti, divadelního vnímání a tvořivosti. V rámci prohlídky divadla prolezeme zákulisí skrz na skrz, dozvíte se, co se v divadle všechno dělá a děje, a seznámíme vás také s našimi loutkami. Že už jste u nás byli a všecko jste viděli? Pak si počkejte na novou pohádku Mijoko a hvězda. Premiéru bude mít už na konci září a zavede vás do neznámého světa japonských pohádek, který voní čajem a šustí papírovými vějíři.

Bližší informace naleznete na našem webu www.divadlolampion.cz nebo Vám pro Vaši školku a školu vytvoříme speciální nabídku. Neváhejte nás kontaktovat na tel. : 724 502 118 nebo e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Videa včech uživatelů

Všechna videa

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

marianne

logo-hn-byznys

slunicko

materidouska

 

cesroz

evropa2

nova2

Nejaktivnější uživatelé