5 nejlepších kempů pro rodiny s dětmi

Teplé počasí už pomalu vystrkuje růžky. Ani se nenadějete a budou tu letní prázdniny, které jsou jako stvořené pro pobyt v přírodě, opékání, koupání, vodní sporty, cyklistiku a procházky přírodou. Pokud plánujete rodinnou zábavu, rozhodněte se pro kempování. Možná si myslíte, že jste na to staří, ale vaše děti budou štěstím bez sebe. V České republice existují stovky kempů, ne všechny jsou však vhodné pro rodiny s dětmi. Podívejte se na pár tipů z českých a moravských luhů a hájů.

Camping Vranovská pláž

V kempu Vranovská pláž, který leží na jižní Moravě, si přijdou na své děti všeho věku i jejich rodiče. Kemp se nachází přímo u Vranovské přehrady. V okolí najdete nádherná historická města i přírodní drahokamy. Za zmínku stojí NP Poddyjí, zřícenina hradu Cornštejn, Telč, Bítov i vinné sklepy u Znojma. Celá oblast je protkána turistickými trasami a cyklostezkami všech náročností. Na dosah ruky máte koupání zdarma, tobogán, půjčovnu koloběžek, houbaření, sportovní aktivity na hřištích a samozřejmě animační programy pro děti. Je možné ubytování v chatkách, mobilních domech, karavanech, stanech, obytných přívěsech, apartmánech i pokojích.

Kemp Vranovská přehrada

Autokemp Sedmihorky

Příjemný autokemp Sedmihorky se nachází v CHKO UNESCO Český ráj. Kemp je obklopen lesy, kvetoucími loukami, skálami a rybníkem, kde je možné koupání zdarma. Poblíž se nacházejí restaurace, obchod s potravinami a bufet. S dětmi si vyzkoušíte horolezectví, jízdu na koni rybaření. Podíváte se na Hruboskalské skalní město a další skalní útvary. Využít lze ubytování v chatkách, stanech, karavanech i obytných přívěsech. Samozřejmě zde probíhají animační programy.

Autokemp Sedmihorky

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm

V chatové oblasti ve Frenštátu pod Radhoštěm, která se nachází v podhůří Beskyd, si užijete letní radovánky v blízkém aquaparku, horskou turistiku, jízdu na kole a na koni, houbaření i koupání ve venkovním bazénu anebo v řece. Ať už se rozhodnete pro ubytování v chatkách, stanech i karavanech, vždy budete spokojeni. Oplocený areál, ohniště, dětské hřiště, WiFi připojení i ostraha jsou k dispozici.

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm

Autokemp U Pískovny

V jihočeské krajině rybníků Třeboňska se nachází autokemp U Pískovny, který je přímo nad písečným jezerem. Rodiny s malými dětmi ocení přístup ke koupání v rybníku, řece, jezeru, krytém bazénu a samozřejmě tobogán. Okolí je poseto cyklotrasami a stezkami pěší turistiky. V areálu je posilovna, tenisové, fotbalové i volejbalové hřiště a stolní tenis. Vítejte v klidném prostředí jižních Čech.

Autokemp U Pískovny

CAMP DOLCE

Moderně řešený CAMP DOLCE je vybaven zděnými domky s ledničkami a finskými chatami s koupelnami. Vaše ratolesti budou nadšené z mini ZOO, prázdninových programů, koupání zdarma, tobogánu, trampolíny, stolního tenisu, dětských hřišť i minigolfu. Z kempu se hravě dostanete do Krkonoš, ZOO ve Dvoře Králové i Adršpachu. Tak hurá za nezapomenutelnými zážitky.

CAMP DOLCE

Doporučujeme:

banner300x250

Videa včech uživatelů

Všechna videa

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

Napsali o nás

logo-hn-byznys

slunicko

materidouska

 

nova2