Kam o víkendu na výlet s dětmi předškolního věku?

Česká republika ukrývá spoustu pozoruhodných míst a atraktivních lákadel pro děti předškolního věku. Děti ve věku pěti anebo šesti let už mají vymezené zájmy, přičemž některé ratolesti prahnou po dobrodružství, některé zase po sportu. V následujících řádcích vám dáme několik tipů, kam vyrazit s dětmi, ještě než budou školou povinné.

Zapomeňte na chabé procházky lesem. Vezměte děti do zábavního centra, zoologické zahrady anebo aquaparku, protože takový výlet ocení mnohem více. Navíc si zážitky uchovají v paměti, a potom se s nimi podělí s ostatními dětmi ve školce a později i ve škole.

CENTRUM BABYLON v Liberci

V severních Čechách je opravdu nádherně. Jedním z důkazů je samotný Liberec, kde se nachází ojedinělý kongresový, hotelový a zábavní komplex s rozlohou 30 tisíc metrů čtverečních. Pro rodiny s dětmi je připraven aquapark, lunapark, ba dokonce i takzvaný IQ park. Když už budete v Liberci, zavítejte také do tamní zoologické zahrady, která patří k těm nejkrásnějším v České republice.

Vertical Park v Harrachově

V samotném srdci krkonošského letoviska Harrachov se nachází Vertical Park, kam za dobrodružstvím míří nejen děti, ale také dospělí. Součástí zábavního centra jsou obrovská houpačka zvaná Big Swing, horolezecká stěna a bungee trampolína. Vertical Park myslí i na nejmenší návštěvníky, pro něž je připravena trampolína a koutek s kůzlátky.

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Praha má skutečně co nabídnout. Jedná se o rozmanité město, v němž mnohdy historické skvosty zastiňují ostatní atrakce, jako je i Divadlo kouzel Pavla Kožíška. Jedná se o jediné kamenné divadlo v České republice, kde vaše děti zhlédnou kouzelnická představení a výstavu dávných plakátů a fotografií nejslavnějšího kouzelníka Houdiniho.

U nás můžete vyrazit do jakéhokoliv kouta státu a vždy narazíte na nějakou zábavu pro děti předškolního věku.

Doporučujeme:

banner300x250

Videa včech uživatelů

Všechna videa

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

Napsali o nás

logo-hn-byznys

slunicko

materidouska

 

nova2