Kam s dětmi o prázdninách? Letní příměstské tábory 2017 v Brně a okolí

Léto už je tady - a s ním i čas prázdnin a radosti. Pro mnoho rodičů ale začínají také starosti, protože pracovní vytížení zkrátka neumožňuje strávit s dětmi celé dva měsíce. Nejsou-li k dispozici ochotní prarodiče, často je třeba řešit zapeklitý problém, kdo se o děti v pracovní době postará...

Příměstské tábory pomáhají rodičům a baví děti

Celodenní zábavný i vzdělávací program pro děti, spousta her a atrakcí k vydovádění, společnost vrstevníků, odborný dohled i dobré jídlo - zní vám to přesně jako to, co potřebujete? Pak jsou příměstské tábory to pravé pro vaše ratolesti. Nemusíte děti posílat pryč z města na celé dva týdny, jednoduše je do dětského centra přivezete každý den ráno, jako když chodí do školy, a večer po práci se pro ně zastavíte. Stejně jako klasické tábory bývají i ty příměstské zaměřeny na různá témata, která děti baví: sport, hudba, počítače, přírodní vědy, ale i populární Youtubeři.

Pro koho jsou příměstské tábory vhodné?

Pokud jste své dítko ještě nikdy neposlali na klasický tábor a nevíte, jak by si bez vás vedlo, nebo jste si jisti, že by truchlilo po domově, příměstský tábor se může stát jakýmsi mezistupněm. Dítě si zde vyzkouší celodenní pobyt v kolektivu, otrká se při společných aktivitách, ale večer se vrátí k vám domů. Příměstské tábory jsou určeny i pro předškolní děti, které jsou na běžný tábor ještě malé. Samozřejmě se dají také zkombinovat s dalšími prázdninovými aktivitami - děti tak zajímavým způsobem vyplní týdny, kdy musí zůstat ve městě.

Příměstský tábor v zábavním parku BRuNO pro Brno a okolí

V roce 2015 v Brně vznikl jedinečný family park BRuNO, který je doslova nabitý nejrůznějšími atrakcemi pro menší i větší děti: tunely, chodby, sítě, tobogány, trampolíny, loďky, autíčka... Pořádá se zde také široké spektrum aktivit pro děti, mezi něž patří i tematické oslavy narozenin. A právě sem mohou letos Brňáci zapsat své děti ve věku 3-12 let na příměstský tábor plný zábavy a nových podnětů. Na výběr je hned několik zajímavých témat od muziky přes Divoký západ až po superhrdiny, krom toho si děti mohou zařádit na 40 atrakcích. Za cenu 1 960 - 3 500 Kč k programu příměstského tábora Brno získáte i celodenní stravování a pojištění.

Pro více informací zavítejte na stránku http://www.brunofamilypark.cz/primestske-tabory/

Doporučujeme:

banner300x250

Videa včech uživatelů

Všechna videa

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

Napsali o nás

logo-hn-byznys

slunicko

materidouska

 

nova2