Rodinné centrum MAM Prostor s MINI školkou a jeslemi

Na konci dubna roku 2014 otevřelo své dveře společenské a co-workingové centrum MAM Prostor v Praze 5, které je prioritně určeno pro aktivní matky a jejich ratolesti. Díky nabízeným službám zde mohou ženy i s malými dětmi v klidu pracovat, vzdělávat se, věnovat se svým koníčkům nebo se scházet na akcích pro celou rodinu. Profesionálové z MAM Prostoru se postarají jak o ně samotné, tak i o jejich děti v MINI školce a jeslích pro děti od 14 měsíců do 4 let. MAM Prostor nabízí individuální přístup pro všechny klienty a v neposlední řadě domácí atmosféru v prostorné vile se zahradou uprostřed zeleně a přitom v centru Prahy.

 

„Jedna ze stěžejních služeb rodinného centra MAM Prostor je celodenní MINI školka, která průběžně přijímá děti od 14 měsíců do 4 let. Aby byl zachován důraz na individuální rozvoj a potřeby každého z dětí, pracujeme v malé skupince max. 12 dětí. Nabízíme možnost doobjednání obědů a svačin pro dopolední blok hlídání, u celodenního je jídlo zahrnuto v ceně. Pro nové děti nabízíme 3 hodiny adaptace zdarma!“ říká Kateřina Reichertová, zakladatelka MAM Prostoru.

JAKÉ DALŠÍ AKTIVITY NALEZNETE V CENTRU MÁM PROSTOR?

Projekt MAM Prostor je postavený na sdílení zkušeností a vzájemné podpoře mezi aktivními rodiči, kteří pracují či podnikají. Zároveň se staráme o rozvoj jejich dětí. Mezi další služby, které mohou zákazníci využít, patří krátkodobé hlídání dětí, možnost využití sdílené kanceláře, zasedacích místností, dětské kroužky, cvičení pro dospělé, masáže s hlídáním dětí, vzdělávání v různých oblastech prostřednictvím odborných seminářů nebo prostor pro uspořádání dětské narozeninové oslavy.

 

MAM Prostor najdete v prostorách bývalé rodinné vily se zahradou sousedící s chráněnou oborou. Disponuje také baby friendly kavárnou s dětským koutkem. MAM Prostor sídlí na adrese U Teplárny 3 v Praze 5 nedaleko Anděla. Přímo u domu bez problémů bezplatně zaparkujete nebo se sem můžete za pár minut dopravit autobusem č. 137 ze stanice metra Anděl.

Více informací o připravovaných aktivitách pro děti i dospělé včetně ceníku služeb najdete na webových stránkách www.mamprostor.cz

Navštivte náš profil na iskolky.cz: MAM Prostor

 logo podpis

 

Doporučujeme:

banner300x250

Videa včech uživatelů

Všechna videa

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

Napsali o nás

logo-hn-byznys

slunicko

materidouska

 

nova2