S limitovanou edicí kočárku Stokke si užijete každé dobrodružství

Norská značka kočárků Stokke klade důraz především na zájmy dítěte, ale přesto se jí perfektně daří držet se nejnovějších módních předpisů. Jejich kočárky jsou po celém světě známé zejména povedeným designem a celou řadou nejrůznějších příslušenství a vychytávek, které jen tak někde neuvidíte.

Značka má několik řad kočárků, přičemž ta nejnovější nese název Trailz a je určená snad do všech terénů. Jedná se o malý, lehký a sportovní kočárek, který se hodí jak do města, tak do přírody. A nedávno značka přišla s limitovanou edicí, jež snad nemá konkurenci. Držte si klobouky, představujeme vám Stokke Trailz Nordic Blue!

Luxusní dětský kočárek inspirovaný skandinávskou krajinou

Když se mluví o Norsku, většina lidí si vybaví především neopakovatelnou přírodu. Dětský kočárek Trailz Nordic Blue je jí inspirován. Přichází totiž v elegantní modrošedé barvě reprezentující drsnou i překrásnou krajinu. Design je skutečně působivý, je na něm znát známý skandinávský minimalismus.

Provedení je vhodné pro každodenní procházky

Tento outdoor kočárek uspokojí všechny, kteří rádi tráví čas venku. Je ošetřený voděodolnou úpravou a má velká nafukovací kola, jež si poradí s každými nerovnostmi. Přední kola jsou otočná, ale lze je zaaretovat napevno. Vás potěší výškově nastavitelná rukojeť v potahu z eko kůže, dítě zase novorozenecká vložka a nánožník.

Kočárek lze využívat hned na několik způsobů, jelikož sedačka se dá nastavit po či proti směru jízdy. Je dostatečně vysoko, aby mělo dítě s rodičem lepší kontakt – oceníte to zejména v kavárně nebo restauraci u stolu.

A kdyby vám tohle všechno bylo málo, lze si dokoupit slunečník, tzv. summer kit, nákupní tašku, přebalovací tašku, držák na nápoje, kožešinku či cokoliv jiného. Příslušenství Stokke je k dispozici hodně. Luxusní kočárky této značky uspokojí i ty opravdu nejnáročnější rodiče.

Doporučujeme:

banner300x250

Videa včech uživatelů

Všechna videa

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

Napsali o nás

logo-hn-byznys

slunicko

materidouska

 

nova2