Rodinné centrum MAM Prostor s MINI školkou a jeslemi

Na konci dubna roku 2014 otevřelo své dveře společenské a co-workingové centrum MAM Prostor v Praze 5, které je prioritně určeno pro aktivní matky a jejich ratolesti. Díky nabízeným službám zde mohou ženy i s malými dětmi v klidu pracovat, vzdělávat se, věnovat se svým koníčkům nebo se scházet na akcích pro celou rodinu. Profesionálové z MAM Prostoru se postarají jak o ně samotné, tak i o jejich děti v MINI školce a jeslích pro děti od 14 měsíců do 4 let. MAM Prostor nabízí individuální přístup pro všechny klienty a v neposlední řadě domácí atmosféru v prostorné vile se zahradou uprostřed zeleně a přitom v centru Prahy.

Kindergarten Chytrá sovička Chodov

Česko-anglická MŠ KinderGarten - Chytrá Sovička patří mezi jednu ze soukromých školek, která byla zařazena Ministerstvem školství ČR do rejstříku škol a školských zařízení. Tato akreditace potvrzuje, že školka je provozována v prostorách, které musí splňovat náročné hygienické normy, garantuje propracovaný školní vzdělávací program a kvalitní pedagogický personál. 

Zápis do logopedické třídy v MŠ Písnička Krupka

Zápis do logopedické třídy v MŠ Písnička  pro nový školní rok 2016/2017  se bude konat ve středu 13. 4. 2016,  v době od 8,30 – 15,00 hod. Jedná se o skupinovou integraci dětí se speciálními vzdělávacími potřebami (§ 16, zákon č. 561/2004 Sb., školský zákon), kdy mají děti v malé skupině do 15 dětí zajištěnu nadstandartní péči v oblasti rozvoje řeči, případně i v jiných oblastech.

 

Česko-anglická školka Central Preschool

Současně s výstavbou nových bytových domů v areálu Central Parku na Žižkově v Praze 3 a nedaleko jednoho z největších pražských parků Parukářky vznikla také mateřská školka Central Preschool. Nové prostory nabízí moderní vybavení v pěkném a klidném prostředí. Vzhledem k zvyšujícímu se zájmu o výuku jazyků již od nejmenších dětí a množství cizinců žijících v Praze, jsme se rozhodli vyjít vstříc všem rodičům, kteří chtějí své děti co nejlépe připravit na život v moderní světě a rozdělili jsme denní program na dvě půlky.

Rádi bychom Vám představili naší soukromou školičku, zaměřenou na všestranný rozvoj dítěte ve věku od 1 - 7 let. Dítě respektujeme takové jaké je.K tomu,abychom poznali jaké jsou potřeby dítěte je nutný pedocentrický přístup. Pedagog pečlivě připravuje prostředí tak,aby dítě bylo motivováno v rámci příjemné atmosféry,plné důvěry,kde je pak dítě tvořivé a cítí se svobodně. Soukromá anglicko - česká školička a jesle se nachází v klidné části města Rudná.

Dětský vzdělávací institut

Na počátku byl sen, aby každé dítě bez rozdílu mělo právo na vzdělání, a to nejlepší možné vzdělání. Za patnáct let v diplomatických službách, především na Blízkém východě a v Africe, jsme viděli malé děti vykonávající otrockou práci, těžkou práci v továrnách a děti jiným způsobem zneužívané. Některé z nich nikdy neviděli tužku, propisku, natož knihu.

Pozor na alergie!

Alergie se může u vašeho dítěte objevit kdykoliv během dětství a nejen během něho. Alergie se často projeví až v dospělosti či ve stáří, kdy už máte pocit, že vás nic takového potkat nemůže. Někdy váš imunitní systém zareaguje úplně jinak, než bychom čekali. Víte však, jaký druh alergie se může u vašeho dítěte projevit? Informujte se o tom co nejdříve, abyste byli schopni rozeznat alergické příznaky.

Cestujeme s mrnětem

Dnes je již naprosto běžné cestování autem i s kojencem či opravdu malým dítětem. Pokud ale plánujete delší cestu, která nebude pro dítě nejjednodušší, měli byste se na ni dostatečně připravit a řádně ji naplánovat.

Učte své děti snídat!

Nejlépe se přece jen děti učí napodobováním. Napodobují chování a návyky, které vidí u svých kamarádů, rodičů a babiček a ostatních lidí. Proto pokud je chcete něco naučit, jděte jim příkladem. Naučte své děti snídat, ať vědí, jak je pro ně ranní jídlo důležité.

Doporučujeme:

banner300x250

Videa včech uživatelů

Všechna videa

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

Napsali o nás

logo-hn-byznys

slunicko

materidouska

 

nova2