Centrum denních služeb Julie - spolu v jednom domě

Centrum Julie je zařízením rodinného typu, které sídlí v krásné historické vile se zahradou a nabízí své služby třem generacím. V jednom domě se zde scházejí lidé různých věkových kategorií, jež spojuje nejen potřeba odborné péče a pomoci, ale i potřeba někam patřit. Naším cílem bylo vybudovat místo, kde mohou senioři i dospělí (ti, kteří jsou z důvodu narušené komunikace dočasně vyřazení z aktivního života) důstojně a smysluplně trávit své dny a kde se děti učí přirozenosti stárnutí, respektu a toleranci.

Judo pro děti

Přihlaste svoje děti na JUDO. Poznají nové kamarády, získají užitečné dovednosti a hlavně si osvojí základy sebeobrany, která je dnes velmi potřebná. Zvýši si fyzičku a ošahají si zpočátku trénink hrou až po možná tvrdý trénink, který se třeba stane jednou jejich koníčkem a celoživotní láskou. A kdo ví? Možná se z nich stanou i vrcholoví sportovci. Tak neváhejte!

Již pátým rokem školička Flupík v Rudné nabízí služby dětem o d 1 roku věku.

Prázdniny u nás proběhly v poklidném, ale pro zřizovatele i učitele, velice rychlém tempu. Služby jsme nabízeli jak bývalým žáčkům naší školky, tak i sourozencům našich stávajících dětí. Přeci jen v létě málo školek nabízí prázdninový provoz a základní školy jsou zavřené. Během léta u nás již týdny nebyly děleny na témata, léto si u nás děti užívaly hrami na zahradě, procházkami po okolí, anebo výlety vláčkem.

Mateřská školka a jesle Kopretinka v Benešově vstupuje již do čtvrtého školního roku od svého vzniku. Zatím ještě probíhá prázdninový režim, ve kterém se ve školce méně učí a více řádí. Jsou přece prázdniny!! Mnoho školkových zařízení připravuje pro děti na léto speciální programy na různá témata, ale ve školce Kopretinka se rozhodli jít jinou cestou. Pro některé možná překvapivou.

Každý měsíc capart trochu povyroste a vy musíte pořizovat nové kousky oblečení, capáčky a brzy taky botičky. Šetříte každou korunu, abyste svým dětem mohli dát to nejlepší. Něco máte vypůjčeného, něco nového, něco staronového ze second-handu. Čas od času byste však raději nakoupili nové, vkusné a netradiční značkové oblečení za příznivé ceny.

Jak vybrat správné dětské povlečení?

Dětské povlečení je velkou součástí každého dětského pokoje. Jedná se o prvek, který dotváří jak vzhledový efekt, tak má pomoci s kvalitním spánkem. Výběr povlečení by proto v žádném případě neměl být odfláknutý. Je důležité soustředit se nejen na výběr barvy nebo motivu, ale i na to, z jakého materiálu je povlečení zhotoveno, nebo na jeho velikost. Na tyto tři základní věci se zaměříme právě v tomto článku.

Festival Kefír - hudební festival pro malé i velké

Spolu s létem nastala doba zahradních oslav, grilování i hudebních festivalů všeho druhu. Není divu, že se tento způsob zábavy těší stále větší oblibě. Pod širým nebem můžeme za teplé letní noci zapomenout na starosti, bavit se a nechat se unést podmanivým rytmem hudby. Open air festivaly však nejsou výsadou jen mladých teenagerů či lidí bez rodiny, případně s již odrostlými dětmi. Najdeme i taková hudební setkání, kde si přijdou na své všichni - malí i velcí.

4 tipy jak aktivně trávit volný čas s dětmi

Důvodů, proč s dětmi trávit volný čas je mnoho. Jedním z nich je i to, že pomáháte se správným rozvojem pohybového aparátu a podporujete zdravý imunitní systém dítěte. Pobyt na čerstvém vzduchu a aktivní pohyb jsou základní předpoklady pro správný vývoj organismu a spokojené dítě s dobrými návyky i v dospělosti.

Doporučujeme:

banner300x250

Videa včech uživatelů

Všechna videa

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

Napsali o nás

logo-hn-byznys

slunicko

materidouska

 

nova2