Nástup dítěte do mateřské školy

Každé dítě je osobnost, a tak zvládá jednotlivé změny jinak. Jedna holčička se může těšit, až se jí po svačině nechce domů, zato její kamarádka vstává se slzami v očích a rodiče ji do školky musí dovézt po zlém.

Co znamená to Montessori?

Určitě jste někdy již slyšeli pojem Montessori či montessori hračky a pomůcky. Víte, ale v čem se skrývá kouzlo Montessori pedagogiky a jak ji využívají ve školkách?

Jesle a školky Opalinka již od 1 990 Kč měsíčně!

Jesle a školky Opalinka zajišťují již více než 3 roky kvalifikovanou péči o děti od 2 měsíců do 6 let. O Vaše děti se stará odborný personál se zdravotnickým a pedagogickým vzděláním. Zaměřujeme se na všestranný rozvoj dítěte, jak po kognitivní, tak po motorické stránce. Naše jesličky a školky se postupně díky spokojeným rodičům rozrůstají, a tak Vám nyní můžeme nabídnout naši skvělou péči již ve 3 pobočkách – Praha Flora, Říčany a Uhříněves.

 

MŠ Hlinsko, Budovatelů - Zprávičky z naší školičky

Blíží se jaro a my v Mateřské škole Budovatelů se těšíme na nové předškoláčky, kteří se chystají k zápisu. Kromě každodenních vzdělávacích činností, které děti rozvíjejí a připravují na vstup do ZŠ, nabízíme i spoustu zážitků. Nezapomněl nás navštívit Martin na bílém koni, či obdarovat Mikuláš se svou družinou. K Halloweenu jsme uspořádali „Zahradní slavnost“ pro děti s rodiči, s Masopustem jsme se rozloučili ve vlastnoručně vyrobených čepicích v průvodu. Před vánoci jsme připravili dárky a vystoupení pro rodiče a rádi zdobíme   i prostory školy.

Sportování v předškolním věku

Sport a zdravý pohyb je důležitý pro každého člověka v každém věku, tedy i pro malé děti. I pro ně je důležitá rovnováha mezi příjmem a výdejem energie. Nadbytek přijaté energie a nedostatek pohybu postupně vede k nadváze a obezitě. Naučte své děti pohybu a tomu, že je pro ně sport zdravý.

Neviditelný kamarád

Objevil se u vás doma nový kamarád? Vaše dítě s ním kouká na televizi, hraje si s ním a chodí s ním do školy? Nejedná se však o normálního kamaráda, tento přítel je neviditelný. Máte pocit, že něco není v pořádku?

Výuka cizího jazyka v mateřské škole

Mnoho rodičů si klade otázku, jestli je vůbec vhodné začít s výukou cizích jazyků už v mateřské škole. Není to zbytečné zatížení a zvládne dítě udržet pozornost tak dlouho, aby se z hodin něčemu přiučil? A je takové vyučování vhodné pro všechny děti, nebo jsou výjimky?

MŠ V Úvalu o.p.s.

Jsou stovky míst, kde se děti učí cizí jazyky, jsou tisíce kroužků, kde se děti učí sportu či jiným dovednostem. Je však málo míst, kde se děti učí myslet…

Kdy by mělo dítě mít svůj pokoj?

Pro dětského obyvatele bytu či domu musíte přizpůsobit alespoň jeden pokoj, který bude jeho vysněným útočištěm. Připravit takový dětský pokojíček není však vůbec jednoduché. Dítě se rychle vyvíjí a často se mění jeho nároky, přece jen od batolete až k teenagerovi vede dlouhá a proměnlivá cesta.

Doporučujeme:

banner300x250

Videa včech uživatelů

Všechna videa

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

Napsali o nás

logo-hn-byznys

slunicko

materidouska

 

nova2