Vybíráme si skluzavky a houpačky na zahradu i do mateřské školy

Jaké hřiště je bezpečné pro děti? Jsou to ta hřiště, která si pamatujeme my rodiče z našich mladých let? Zeměkoule, betonové skluzavky, umělohmotné skluzavky s tvrdým dopadem na asfalt bez měkkého podloží. Jistě, trocha nostalgie v nás při vzpomínkách přetrvává, ale dnes bychom přeci jen vlastní děti a dítka svěřená viděli v bezpečném herním prostředí.

Bezpečné herní prvky splňující evropské normy

Bezpečná hřiště s houpačkami, skluzavkami, domečky, pískovišti a lezeckými stěnami v dětech vyvolávají pocit neomezeného prostoru s bezpočtem možností pro zábavu, avšak i při všech kombinacích vždy byla konstruována s maximálním ohledem na jejich bezpečnost. A tak mají skluzavky dostatečně vysoké bočnice pro bezpečné sjíždění i více dětí najednou. Jejich nosnost je taková, aby se vypořádala i s leckterými dětskými tlouštíky a vždy je řešena možnost dopadu do měkkého. A tak jsou všechna hřiště pro domácí i veřejné užívání certifikována podle zákonné normy EN 1176.

Vybíráme si skluzavku, houpačku a celou herní sestavu

Při nákupu samostatné skluzavky si můžete zvolit délku tři metry nebo 2-2,4 metry, případně skluzavku s přípojkou na vodu. Oblíbeným produktem jsou samolepky na skluzavky. Houpačky se prodávají ve více variantách. Pro nejmenší děti jsou vhodné houpačky na pružinách, které jsou pevně ukotveny do země, dále závěsné houpačky a houpačky v sestavách s dalšími herními prvky. Herní sestavy jsou velice oblíbené jak v domácích podmínkách, tak na veřejných prostranstvích, v mateřských školkách a rekreačních střediscích, kde myslí i na dostatečné vyžití dětí.

Podstatné jsou detaily jako dopadové podložky

Pokud si vybíráte dětské hřiště na Skluzavky.cz, nezapomeňte ho vybavit i dostatečným počtem dopadových desek a podložek, těch není nikdy dost. V nabídce jsou i barvy, lazury a nátěry, kterými umně doladíte vybledlé nátěry nebo odlupující se lak. Kotevní prvky a konstrukční díly jsou rovněž podstatnými náhradními součástkami, jež se vyplatí mít v zásobě. Nejen dětská hřiště, ale zahradní domky, luxusní domky, dětské domečky a domky na nářadí jsou v nabídce prověřené firmy Herold dodávající výše zmíněné herní prvky.

Doporučujeme:

banner300x250

Videa včech uživatelů

Všechna videa

Hledání

Klíčová slova:
Typ účtu:
Kraj:
Okres:
Město:
Detaily:

Napsali o nás

logo-hn-byznys

slunicko

materidouska

 

nova2